سی و سومین سالروز تاسیس شرکت فرآورده های صنعتی چرب شیمی

 

جشن سالروز تاسیس شرکت فرآورده های صنعتی چرب شیمی با حضور مدیران ، سرپرستان و پرسنل در دفتر مرکزی چرب شیمی برگزار گردید.

روز چهارشنبه ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ که مصادف با سالروز میلاد هشتمین اختر تابناک امامت ولایت حضرت ثامن الحج علی بن موسی الرضا بود مدیر شرکت شمع کیک سالروز سی و سومین سال تاسیس شرکت را خاموش کرد و شروع سی و چهارمین سال شرکت را جشن گرفت .

مدیران شرکت چرب شیمی در سال ۱۴۰۲ که با عنوان ” مهار تورم و رشد تولید” نامگذاری شد تلاش دارند تا با رویکرد دانش محور عرصه های علم و فناوری را با تجهیز منابع انسانی و ارتقای مهارت های پرسنل نسبت به توسعه زیر ساخت ها برای تولید محصولات جدید که در ایران مشابهی برای آن وجود ندارد تلاش نماید .

پرسنل شرکت چرب شیمی با بهره گیری از دانش و مهارت های کسب شده با مشارکت در طراحی ، برنامه ریزی و اجرای پروژه های مهم صنعتی مدیران مجموعه را یاری می نمایند تا زمینه های تحولات ساختاری و سیستمی را محقق و فراهم آورند .

مهندس فتاحی امین  مدیر شرکت در این جلسه با تبریک سالروز تاسیس شرکت به همکاران ، برای تمامی پرسنل و خانواده های آنان آرزوی موفقیت و سربلندی در تمامی عرصه های زندگی وفعالیت های شغلی را داشت .

مهندس فتاحی امین در پایان جلسه با تاکید بر برنامه راهبردی سال ۱۴۰۲ خواستار تلاش و همت بیشتری برای  تحقق اهداف برنامه و پیشرفت شرکت از سوی تمامی مدیران ، سرپرستان و پرسنل شرکت شد .

 

در ادامه دیگر

مقالات مرتبط چرب شیمی

دیدگاه شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *